Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LIU.JO

БЛУЗА

Шифра на артикл: LJM223P203 ESTCR 432
Isbn: M223P203ESTCREW-432
6.790 МКД
4.074 МКД
4.074 МКД
Заштеда: 2.716 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд LIU.JO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050648-36
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LSML424VOG W485
4.690 МКД
Големина
XXL
XL
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67080438-36
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1406070-22
1.195 МКД
Заштеда -52%
1.494 МКД
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL