Барај
%
×
slow morning - women'secret
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 57075960-02
Šifra proizvođača: 57075960
590 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 200 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 95% ПАМУК 05% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040450-02
890 МКД
Големина
06
08
10
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67030665-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040452-02
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020659-02
490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67060673-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040453-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67060649-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67040664-02
390 МКД
Големина
06
08
10
12
14