Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GW3YQ11 K9Z21 A60W
Isbn: W3YQ11K9Z21-A60W
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 64% ПАМУК 36% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077389-52
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077382-52
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077388-77
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1087475-71
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765944-71
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL