Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 47081304-99
Šifra proizvođača: 47081304
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 60% ПОЛИАМИД 37% ПАМУК 03% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67007971-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4GP05 KC760 JBLK
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DSA050390BKAF-9XX
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065738-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67055142-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765940-01
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LVA7194-0002
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ THDW0DW17990-BDS
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH18 KC1X0 JBLK
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010470-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010461-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL