Барај
%
×
20 years of OKAIDI
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 47900400-02
Šifra proizvođača: 47900400
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 63% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 33% ВИСКОЗА 04% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010461-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010469-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67010463-01
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000462-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL011832
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L