Барај
%
×
20 years of OKAIDI
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37004775-02
Šifra proizvođača: 37004775
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0386180-97
1.790 МКД
Големина
5 ДО 6 ГОДИНИ
7 ДО 8 ГОДИНИ
9 ДО 10 ГОДИНИ
11 ДО 12 ГОДИНИ
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57087746-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57087111-02
790 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57056007-02
690 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57016724-02
790 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
ПОЛО БЛУЗА 57084763-02
690 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1286441-96
990 МКД
Големина
5 ДО 6 ГОДИНИ
7 ДО 8 ГОДИНИ
9 ДО 10 ГОДИНИ
11 ДО 12 ГОДИНИ
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57054010-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57084765-02
490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57054762-02
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57054769-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57075960-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14