Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DESIGUAL

БЛУЗА

Шифра на артикл: 22WWSK54-1001
5.890 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47010139-02
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47010139-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47081304-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47900400-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47050399-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
XL