Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50473286-100
4.190 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96%Памук 4%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи