Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765850-38

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 77% ВИСКОЗА 20% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765911-38
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765914-38
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765910-38
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57045964-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57014404-06
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS016730
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS016616
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A6HTW-CY2
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57014404-08
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL