Барај
%
×
KIDS COLLECTION
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765849-24

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765956-10
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50514280 493
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-52
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765942-18
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0077381-18
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL