Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37023775-20
Šifra proizvođača: 37023775
690 МКД
690 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37097757-27
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS013300
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L