Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DESIGUAL

БЛУЗА

Шифра на артикл: 22WWBW07-2000
5.290 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Лиоцел


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22WWBW03-2000
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50474961-990
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37024383-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37034381-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035910-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37013858-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37013860-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37964756-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37084009-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL