Барај
%
×
20 years of OKAIDI
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS013232
Isbn: W2YQ01KB681-A406
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав 60% ПАМУК 40% ПОЛИЕСТЕР..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57009118-65
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A6095-0001
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 57074407-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS016498
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL011253
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M