Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 27901299-99
Šifra proizvođača: 27901299
990 МКД
690 МКД
621 МКД
Заштеда: 369 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Вискоза 28% Полиестер 22% Полиамид Јака: 50% Вискоза 25% Памук 25% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22WWBW07-2000
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37964756-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37084009-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37023775-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37084005-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009584
1.432 МКД
Заштеда -52%
1.790 МКД
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009557
2.312 МКД
Заштеда -45%
2.890 МКД
4.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27014391-99
1.071 МКД
Заштеда -28%
1.190 МКД
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012205
1.592 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004018-99
351 МКД
Заштеда -49%
390 МКД
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004017-99
441 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27062884-99
711 МКД
Заштеда -52%
790 МКД
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L