Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50463007-001
9.990 МКД
9.990 МКД
7.992 МКД
Заштеда: 1.998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 87%рециклиран полиестер13%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50472401-001
14.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468543-001
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467156-001
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469517-002
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223711-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223719-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A22KF-CN6
3.499 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010637A-02A
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010550A-02A
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ J30J319944-BEH
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467148-001
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223705-01
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL