Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
HUGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50464525-641
5.990 МКД
3.594 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона Online Only
Состав 90% Полиамид 10% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи