Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MANGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 67047118-94
Šifra proizvođača: 67047118
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 02% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67075992-95
1.290 МКД
Големина
11 Години (140cm)
6 Години (116cm)
7 Години (122cm)
8 Години (128cm)
9 Години (134cm)
10 Години (140cm)
12 Години (152cm)
13-14 Години (164 cm)
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1