Барај
%
×
KIDS COLLECTION
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MANGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 67000273-70
Šifra proizvođača: 67000273
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 33% ПОЛИЕСТЕР 04% ЕЛАСТИН 63% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67079228-70
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67078639-70
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ CKJ20J223138-XA7
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
2
1