Барај
%
×
Geox - step out in style
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MANGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 67070470-99
Šifra proizvođača: 67070470
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ HB50515109 001
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ TA5NZ6 001
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GD56 WFJ02 JBLK
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67084474-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GW4GZ25 Z3F40 JBLK
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GV4GD05 KC5R0 JBLK
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67061506-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67000273-99
1.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1