Барај
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MISS SIXTY

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 6W3PJ1510000-B26
15.290 МКД
15.290 МКД
10.703 МКД
Заштеда: 4.587 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 51%Триацетат 36%PI 13%полистер
Trenutno nema komentara