Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
CALVIN KLEIN

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: J30J320617-0GO
6.290 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50465959-001
5.840 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320922-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320925-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ J30J322556-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J30J321695-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320918-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J322219-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
21.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J30J321689-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J321976-BEH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
18.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL