Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БЕРМУДИ
SUPER DRY

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: M7110298A-GUL
3.790 МКД
2.653 МКД
2.653 МКД
Заштеда: 1.137 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Памук 35% Лен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50468454-308
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110334A-THY
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
27
30
32
34
36
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110303A-ZTV
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
30
32
34
36

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010676A-GCI
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2011832A-7PO
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011254A-VZ7
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
16.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL