Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
KIKO MILANO

БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА

Шифра на артикл: KS0200108800244
Šifra proizvođača: KS02001088
370 МКД
370 МКД
259 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Vanilla
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
296 МКД
Заштеда -20%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
259 МКД
Заштеда -30%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
259 МКД
Заштеда -30%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
296 МКД
Заштеда -20%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
296 МКД
Заштеда -20%
370 МКД