Барај
%
×
through the colour lens - mango
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 67044015-07
Šifra proizvođača: 67044015
2.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПАМУК 30% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ПАМУК ВЛОШКА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧНА ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 67074440-PL
Цена 1.290 МКД
Заштеда -35%
1.990 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 67074441-OR
Цена 1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
35
36
2.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
2
1