Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
MANGO

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 57040672-08
Šifra proizvođača: 57040672
1.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 700 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР ВЛОШКА: 100% ЕВА ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА