Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
WOMEN'SECRET

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 5163191-01
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only SS
Состав ЛИЦЕ: 100% ПОЛИВИНИЛ ХЛОРИД, ПОСТАВА: 100% ЕТИЛЕН ВИНИЛ АЦЕТАТ, ЃОН: 100% ЕТИЛЕН ВИНИЛ АЦЕТАТ

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara