Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 219982_BM
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% СТАКЛО 10% ШКОЛКА 10% КАМЕН 10% ДРВО 20% АКРИЛ 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 20% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 219383_DM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219307_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220778_HM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 1709383BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221248_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220483_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220772_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221262_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221292_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221244_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221245_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220461_BM
590 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1