Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67074777-37
Šifra proizvođača: 67074777
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ДРВО

490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
2
1