Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67094772-85
Šifra proizvođača: 67094772
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67074773-85
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67054777-85
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67094770-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67050434-85
390 МКД