Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67084780-50
Šifra proizvođača: 67084780
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 02% ПОЛИЕСТЕР 03% ЖЕЛЕЗО 25% ПЛАСТИКА 70% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67066048-52
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
2
1