Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67094770-85
Šifra proizvođača: 67094770
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% АКРИЛ 50% ПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67074773-85
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67054777-85
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
2
1