Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 220157_GD
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% БИСЕР 60% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 220338_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67066033-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217697_GD
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220039_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217633_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215603_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217657_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216069_GD
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216111_GD
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215424_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 206911_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217152_GD
990 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1