Барај
%
×
through the colour lens - mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 216328_IV
590 МКД
590 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% ГЛАЗУРА 70% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 223000_GD
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218591_GD
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221104_GD
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 223256_GD
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 223254_GD
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221542_GD
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221118_GD
Цена 490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 77090596-OR
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 77080597-OR
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221863_GD
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222144_GD
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222922_GD
Цена 1.190 МКД
590 МКД
590 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
2
1