Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 215889_IV
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ГЛАЗУРА 90% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 170938_IV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221015_IV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220872_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216244_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217281_PE
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215347_PE
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216318_IV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216257_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215898_IV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216328_IV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216326_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216245_IV
490 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1