Барај
%
×
slow morning - women'secret
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67040305-85
Šifra proizvođača: 67040305

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПЛАСТИКА 20% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67090432-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67080433-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67050434-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67050307-85
390 МКД