Барај
%
×
slow morning - women'secret
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 211986_HM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 15% КАМЕН 20% СМОЛА 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 40% ЦИНК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 217450_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216720_DM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219024_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218869_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 156605_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218891_CN
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217419_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217427_HM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217428_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 2011780HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216842_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216835_HM
790 МКД