Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 213827_HM
790 МКД
395 МКД
356 МКД
Заштеда: 434 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ЖЕЛЕЗО 50% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 219198_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219374_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219183_BM
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219201_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218522_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218524_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217450_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216720_DM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219024_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218869_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 156605_DM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218891_CN
490 МКД