Барај
%
×
KIDS COLLECTION
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 2020780HM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 20% ГЛАЗУРА 30% СТАКЛО 40% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 221828_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221819_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221614_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221564_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221853_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222156_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221485_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222162_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221859_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222167_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222164_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222169_BM
1.390 МКД