Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 1878960HM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% ЖЕЛЕЗО 30% ГЛАЗУРА 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 218361_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217452_HM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219198_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219374_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219183_BM
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219201_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218522_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218524_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217450_HM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216720_DM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219024_HM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 218869_DM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД