Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 57040067-85
Šifra proizvođača: 57040067
390 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 100 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ПЛАСТИКА 20% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67090432-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67080433-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67050434-85
390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 67050307-85
390 МКД