Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
HUGO

АЛКА

Шифра на артикл: HB50494886 001
4.590 МКД
2.754 МКД
2.754 МКД
Заштеда: 1.836 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК