Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 207520_HM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 10% КЕРАМИКА, 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН, 70% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 220483_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220772_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221262_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221292_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221244_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221245_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220461_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221249_BM
490 МКД