Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 204540_GD
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 2%СТАКЛО, 98%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1