Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 200403_PM
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Железо, 10%Смола, 10%Термопластичен полиутретан, 20%Школка, 20%Камен, 30%Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 203768_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200726_BM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204808_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203441_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174996_BG
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203829_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203152_DN
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200361_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203417_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 171330_BU
490 МКД