Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

АЦЕТОН
KIKO MILANO

АЦЕТОН

Шифра на артикл: KM000000105001B
Šifra proizvođača: KM000000105
240 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЦЕТОН
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301900044
440 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301600044
240 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301700044
420 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040302900044
240 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301800044
420 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM000000062001B
185 МКД
Заштеда -50%
370 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM000000104001B
240 МКД
Заштеда -25%
320 МКД