Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

АЦЕТОН
KIKO MILANO

АЦЕТОН

Шифра на артикл: KM0040301700044
Šifra proizvođača: KM004030170
470 МКД
282 МКД
282 МКД
Заштеда: 188 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЦЕТОН
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara
470 МКД
282 МКД
282 МКД
Заштеда: 188 МКД
Извести ме за попуст
2
1