Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
АЦЕТОН
KIKO MILANO

АЦЕТОН

Шифра на артикл: KM000000104001B
Šifra proizvođača: KM000000104
320 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЦЕТОН
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕНО ПОД НАЛЕПНИЦАТА БАРКОД И НА УПАТСТВОТО НА ШИШЕТО
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM000000357001B
224 МКД
Заштеда -30%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM000000105001B
340 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301900044
245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301700044
470 МКД
Sačuvano u omiljne
АЦЕТОН KM0040301800044
490 МКД
320 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1