ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 53075750-79
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 36
  *
 • 34
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 65%Полиестер33%Вискоза2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095920-05
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067664-85
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067664-12
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056303-81
1.740 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67036706-05
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67075972-52
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67065946-52
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67064396-09
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67984412-02
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67065129-99
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67064396-05
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67094405-99
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""