Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 37099081-99
Šifra proizvođača: 37099081
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 62% Рециклиран полиестер 20% Вискоза 12% Полиестер 06% Еластин

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
2
1