Барај
%
×
Okaidi new collection
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
MANGO

РАЗНОБОЈНО

Шифра на артикл: 67084029-99
Šifra proizvođača: 67084029
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Провери достапност
 • 34
  34
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР